Opinie

Bardzo polecam Panią Klaudię Padoł. Pomogła mi się uporać z moim problemem jakim było seplenienie. Ponieważ mam 26 lat to myślałam, że to będzie albo bardzo trudne, albo nie do poprawienia . Dzięki wsparciu Pani Klaudii dziś mogę powiedzieć, że problem seplenienia mnie nie dotyczy.

Diana


Dzięki rekomendacji koleżanki trafiłam z córką do Pani Klaudii. W sposób profesjonalny zajęła się ona problemem Karoliny z wymową głoski "r". Dobrane przez nią ćwiczenia oraz systematyczna, codzienna praca córki w domu okazały się bardzo skuteczne. Terapia już po 4 miesiącach przyniosła oczekiwane rezultaty. Polecamy Panią Klaudię, przede wszystkim, jako bardzo dobrego fachowca, osobę życzliwą i uśmiechniętą, dla której praca z dziećmi jest pasją.

Mama Karoliny


Szukając w internecie dobrego logopedy w Tarnowie, znalazłam Panią Klaudię. Teraz po 6 miesięcznej terapii mogę szczerze powiedzieć, że Pani Klaudia jest świetnym fachowcem w swej dziedzinie, z doskonałym podejściem do dzieci. Zajęcia są bardzo zróżnicowane, dzięki czemu dziecko nie nudzi się szybko, a tym samym ćwiczenia nie stają się tak trudne i żmudne ( ćwiczenia języka to ciężka praca ). Poza tym Pani Klaudia podaje rodzicom różnego rodzaju pomoce dydaktyczne, oraz wskazówki jak ćwiczyć w domu i na co zwrócić szczególną uwagę. Jest bardzo szczera i wymagająca - podkreśla - że w poprawie wady wymowy ważna jest praca na zajęciach i praca w domu. Pani Klaudia prowadzi zajęcia z dużą uwagą, gdy są problemy z jednym ćwiczeniem podaje ćwiczenia alternatywne, aby uzyskać zamierzony i trwały efekt. Zajęcia SUPER, jeszcze raz szczerze polecam P. KLAUDIĘ.

mama Filipa


Chcielibyśmy gorąco polecić Panią Klaudię Padoł jako fachowego logopedę. Nasz syn - Kacper w ogóle nie mówił. Ponieważ na stałe mieszkamy za granicą posyłaliśmy Kacperka na zajęcia do Pani Klaudii gdy tylko byliśmy w Tarnowie. Przede wszystkim muszę tu podziękować Pani Klaudii, że zawsze znalazła dla nas czas pomimo tego, że ma bardzo wiele zajęć. Świetny kontakt mailowy, dokładnie ułożony plan zajęć na czas naszego pobytu w Polsce. Pełen profesjonalizm. Pani Klaudia jest bardzo miłą osobą (co dzieci od razu wyczuwają i tak jak nasz syn chętnie przychodzą na zajęcia) ale co równie ważne cierpliwą, konsekwentną i wymagającą. Potrafi dziecko zmotywować do pracy, zaciekawić. Jest również bardzo zaangażowana w swoją pracę, każde dziecko traktuje indywidualnie, stara się też doradzić rodzicom jak na co dzień pracować z dzieckiem co dla nas było szczególnie ważne. I na koniec efekty pracy - nasz syn mówi - i nie mała w tym zasługa Pani Klaudii - jej zajęciom oraz sugestiom jak pracować z dzieckiem. Wiemy, że jeszcze wiele pracy przed nami ale ciągle korzystamy z zaleceń Pani Klaudii i widzimy postępy u dziecka.

Rodzice Kacperka


Chciałabym podzielić się opinią na temat terapii logopedycznej prowadzonej przez Panią Klaudię. Po rocznej współpracy mogę tylko serdecznie podziękować za pomoc jaką uzyskało moje dziecko. Do Pani Klaudii trafiliśmy przypadkiem i moim zdaniem mieliśmy ogromne szczęście. Ma świetne podejście i bardzo dobry kontakt z dzieckiem. Pomimo dużej wady wymowy poprawa nastąpiła bardzo szybko. Ćwicząc głoski "sz", "ż", "cz", "dż" nauczył się wymawiać głoskę "r" . Dzięki Pani Klaudii moje dziecko już bardzo ładnie mówi, za co serdecznie dziękuję i polecam Panią Klaudię innym.

mama Patryka


Polecam Panią Klaudię Padoł, ma bardzo dobre podejście do dzieci, chodzę na wizyty z moją córką i robimy błyskawiczne postępy - widać konkretne efekty wspólnej pracy nad wymową. Jestem zadowolona i na pewno nie zamieniłabym Pani Klaudii na innego logopedę. Co ważne Pani Klaudia  umiejętnie motywuje dziecko do pracy. Serdecznie polecam.

 mama Oliwii

Pani Klaudia Padoł jest świetnym logopedą i ma bardzo dobre podejście do dzieci. W swojej pracy wykorzystuje szeroką gamę pomocy dydaktycznych dzięki czemu terapia logopedyczna przebiega ciekawie poprzez zabawę a dziecko chętnie uczy się i robi ogromne postępy w wymowie trudnych głosek. Pani Klaudia udzieliła mi wiele wskazówek i porad jak ćwiczyć z dzieckiem żeby wywołać poszczególne głoski. Często po zajęciach otrzymywałam materiały do ćwiczeń w domu. Zajęcia były prowadzone profesjonalnie, w miłej atmosferze, za co bardzo dziękuję.

Elżbieta Skalska-Marecik


Bardzo polecam Panią Klaudię :). Mój synek bardzo chętnie chodzi na wizyty, zajęcia przebiegają w miłej i przyjaznej atmosferze, a dodatkowo Pani Klaudia potrafi zmotywować go do tego, żeby w domu wykonywał niezbędne ćwiczenia. Najważniejsze są rezultaty :).  Głoski "szumiące" mamy za sobą jeszcze tylko "r" :)
 
Małgorzata Michalska


Chciałam polecić Panią Klaudię jako dobrego logopedę. Moja pięcioletnia córka nie wymawiała głoski "r". Jako dwulatka miała podcinane wędzidełko językowe (było za krótkie). Pomimo tego język nadal wydawał się mało ruchomy i miałam obawy czy w ogóle będzie w stanie wymówić "r". Pani Klaudia uspokoiła mnie, że "język da się rozciągnąć" poprzez odpowiednie ćwiczenia. Przygotowała kilka takich zestawów i w niedługim czasie było widać efekty. Jesteśmy bardzo zadowolone z terapii, która odbywała się w miłej atmosferze. Jeszcze raz polecam!

Agnieszka Pelczar


Chciałabym się  podzielić moją opinią na temat terapii logopedycznej prowadzonej przez Panią Klaudię.
Uważam, że zajęcia prowadzone są bardzo profesjonalnie - moja córka chodziła na zajęcia bardzo chętnie wręcz uwielbiała zajęcia. 
Z racji tego, że nie mieszkamy w Polsce, Marzenka uczęszczała na zajęcia bardzo często w wakacje, co przełożyło sie na duże postępy, ponieważ w ciagu dwóch miesięcy spędzonych na wakacjach u babci zaczęła mowić głoski sz cz ć dź.  Polecam wszystkim Panią Klaudię i uważam, że zajęcia prowadzone przez nią dały duży postęp w mówieniu u Marzenki. Dostałam także od Pani Klaudii dużo materiałów ze wskazówkami jak dalej mam z córką ćwiczyć i napewno jeszcze się zdecyduję na zajęcia z Panią Klaudią, jak tylko będzie taka możliwość.

Dziękuję
Aleksandra Kozicka


Chciałabym podzielić się opinią na temat terapii logopedycznej prowadzonej przez Panią Klaudię Padoł. Moja czteroletnia córka miała poważne problemy z wymową wielu poszczególnych liter ("t" było "k" itp). W pewnym momencie mój mąż zaczął szukać logopedy, który pomógłby jej wyeliminować wadę wymowy. W Internecie znalazł kontakt do Pani Klaudii. Z początku byłam pełna obaw czy terapia przyniesie oczekiwany skutek i czy wybraliśmy do przeprowadzenia tej terapii odpowiednią osobę. Moje obawy szybko okazały się bezpodstawne. Już po pierwszej wizycie wiedziałam, że trafiliśmy na bardzo dobrego specjalistę. Pani Klaudia jest miłą, sympatyczną i otwartą osobą a przede wszystkim świetnym fachowcem w swoim zawodzie. Już po kilku wizytach widać było efekty jej pracy. Córka zaczęła wymawiać prawidłowo niektóre literki. W pracy Pani Klaudii widać zaangażowanie w to co robi, potrafi tak poprowadzić terapię, że moja córka bardzo chętnie chodzi na wszystkie Jej zajęcia. W swoje pracy wykorzystuje różne pomoce dydaktyczne zachęcające dziecko poprzez zabawę do dalszych ćwiczeń. Na wszelkie pytania z mojej strony udziela wyczerpujących odpowiedzi, tak że nawet mnie zadowoli. Po każdych zajęciach otrzymuje nowe materiały niezbędne do ćwiczeń w domu. Pani Padoł ma bardzo dobre podejście do dzieci, moja córka bardzo ją lubi a ja jestem zadowolona z efektów jej pracy. Szczerze polecam terapie u Pani Klaudii.

Agnieszka Karasińska


Zajęcia u Pani Klaudii oceniam bardzo dobrze. Mój prawie siedmioletni syn nie wymawiał głoski "r". Już po pierwszej wizycie u Pani Klaudii wiedziałam w jaki sposób powinnam ćwiczyć z synem w domu, by osiągnąć zamierzony cel. Ćwiczenia nie były najłatwiejsze, ale już po dwóch miesiącach osiągnęliśmy sukces - syn zaczął wymawiać "r". Zajęcia były prowadzone profesjonalnie, w miłej atmosferze, za co bardzo dziękuję.

Barbara Guzik


Spotkania z Panią Klaudia były niezwykle pomocne dla mnie jako rodzica jak również dla mojego  5 letniego synka.  Ponieważ syn urodził się poza granicami Polski i na co dzień używa częściej  języka angielskiego, ma problem z wymowa polskich głosek. Przebywając na wakacjach w Tarnowie, postanowiłam  skonsultować problem z Panią Klaudią. Otrzymałam od Pani Klaudii mnóstwo przydatnych informacji i materiałów, które umożliwiają mi wykonywanie ćwiczeń z synem w domu.  Pani Klaudia ma wspaniale podejście do dzieci i potrafi przyciągnąć ich uwagę wykorzystując  ciekawe  pomoce i zabawy , co sprawia ze dziecko z chęcią powraca na kolejne zajęcia.
Bardzo dziękujemy za pomoc.

Joanna Paluch


Panią Klaudię znalazłam właśnie dzięki dobrym opiniom, które czytałam na forum internetowym. I tak trafiliśmy do niej w kwietniu. Mój syn od razu załapał dobry kontakt z Panią Klaudią. Mieliśmy wiele trudności z głoskami i tak zaczęliśmy od  "sz" "cz" "rz ,ż" i teraz jesteśmy już przy literce "r". Nieraz było ciężko, bo tak jak u wielu pewnie dzieci, tak i u nas znudzenie i brak koncentracji brały górę, ale dzięki motywacji i coraz to ciekawszym ćwiczeniom od Pani Klaudii nadal wytrwale ćwiczymy. Ja jako matka jestem dumna z syna i oczywiście z mega super nauczycielki:). Syn świetnie się dogaduje i wręcz cieszy się jak jedziemy na kolejną lekcję. Tak więc polecamy Panią Klaudię w 100% i serdecznie dziękujemy.

Anna Ryndak


Chciałam podzielić się opinią na temat terapii logopedycznej prowadzonej przez Panią Klaudię Padoł. Pani Klaudia to bardzo dobry logopeda, zna się na swojej profesji.
Jest osobą ciepłą i otwartą, co sprawia, że z wielką chęcią wraca się do niej na następną wizytę. Szybko wyłapała błędy wymowy u mojej córki a efekty współpracy z Panią są zachwycające córka szybko zaczęła wypowiadać R jak również nastąpiła poprawa w wymowie. Jest osobą sympatyczną i naprawdę dobrym specjalistą. Jestem bardzo zadowolona z terapii. Szczerze polecam każdemu.

Anna Soprych


Moja 13-letnia córka miała problemy z wymową R. W pewnym momencie zaczęło jej to przeszkadzać, więc postanowiłam poszukać dobrego logopedy, który pomógłby jej wyeliminować ten problem. W internecie znalazłam kontakt do pani Klaudii Padoł, która okazała się prawdziwą profesjonalistką. W ciągu zaledwie kilku sesji udało jej się nauczyć moją córkę odpowiednich nawyków, dzięki którym właściwa wymowa R nie stanowi już problemu. Po każdych zajęciach otrzymywałyśmy od pani Klaudii mnóstwo materiałów, na których mogłyśmy samodzielnie pracować w domu w przerwach między spotkaniami, co okazało się naprawdę pomocne. Gorąco polecam panią Klaudię, nawet starszym osobom, którym wydaje się, że jest za późno, by cokolwiek zmienić w ich przyzwyczajeniach związanych z wymową.

Dominika Szafrańska-Lichwała


 

Pani Klaudia jest cudowną, ciepłą ,cierpliwą kobietą a przede wszystkim świetnym fachowcem. Będąc u pani Klaudii na wizycie pierwszy raz nie stresowałyśmy się z córeczką, było miło a pani Klaudia udzieliła nam wielu cennych wskazówek, porad, ćwiczeń i informacji, które bardzo nam pomogły. Polecam Panią Klaudię z całego serca wszystkim zatroskanym mamom i ich pocieszkom :))).

EWA I ALA SASAK


 

Polecam panią Klaudię Padoł jako bardzo dobrego logopedę. Chodzę do niej z dzieckiem na terapię od półtora roku i jestem bardzo zadowolona z efektów. Natalka bardzo szybko nauczyła się wymawiać „sz”, „ż”, „cz”, „dż”, a teraz pracujemy nad głoską „r” i po każdej wizycie widzę u mojego dziecka postępy. Pomimo to, że ćwiczenia logopedyczne są czasami żmudne i męczące, pani Klaudia potrafi dostosować formę zajęć do wieku dziecka oraz tak uatrakcyjnić ćwiczenia, że Natalka bardzo chętnie do niej chodzi. Zanim trafiłam do pani Klaudii, byłam kilka razy u innego logopedy w poradni i jestem przekonana, że moja szybka decyzja o zmianie była dobra. Szczerze polecam panią Klaudię.

Dorota Uchwat-Zaród


 

Chciałam podzielić się opinią na temat terapii logopedycznej prowadzonej przez Panią Klaudię Padoł. Pani Klaudia to bardzo dobry logopeda, zna się na swojej profesji.
Jest osobą ciepłą i otwartą, co sprawia, że z wielką chęcią wraca się do jej gabinetu na następną wizytę. Kiedy miałam jakieś wątpliwości ona zawsze znała odpowiedzi na moje wszystkie pytania i szybko wyłapywała błędy, które bezwiednie popełniałam podczas ćwiczeń, co świadczy o jej ogromnej wiedzy dotyczącej terapii logopedycznej. Jest osobą sympatyczną i naprawdę dobrym specjalistą. Jestem bardzo zadowolona z terapii. Szczerze polecam.

Ewelina Molenda


 

Pani Klaudia bardzo pomogła moim dzieciom. Dzięki ćwiczeniom, moja córka Kinga bardzo szybko nauczyła się wymawiać „r”. Wcześniej miała ćwiczenia u innego logopedy, ale córka nie chciała chodzić na te zajęcia. Bardzo ważne jest podejście do dziecka, bo ćwiczenia logopedyczne nie są łatwe i mogą być nudne. Pani Klaudia potrafi prowadzić je w formie zabawy, umie motywować dzieci i nawiązać z nimi dobry kontakt. Kinga bardzo chciała chodzić na zajęcia, w domu bardzo pilnie ćwiczyła a efekty przyszły bardzo szybko. Były to zupełnie inne zajęcia, niż te proponowane przez logopedę w poradni. Mój starszy syn ma 12 lat i też nie mówi „r”.
Chodziliśmy wcześniej do dwóch logopedów, ale panie po kilku miesiącach ćwiczeń dały mi do zrozumienia, że może zrobimy już przerwę i że mamy ćwiczyć w domu. Ponieważ pracuję głosem, jestem bardzo wrażliwa na wady wymowy, które szybko zauważam. Bardzo zależy mi, żeby mój syn wymawiał „r”, dlatego stwierdziłam, że pani Klaudia to ostatnia deska ratunku dla mojego Wojtka. W jego przypadku nie pójdzie tak łatwo jak u Kingi, ale różnicę już widać. Język zaczyna drgać, mam nadzieję, że upragnione „r” to już kwestia czasu. Kinga też chce odwiedzać panią Klaudię, kiedy Wojtek jedzie na zajęcia, a w domu jest jego doradcą jak wykonywać ćwiczenia.

Ewa Biedroń


 

Pani Klaudia Padoł - logopeda z moim synem Wiktorem, (który ma już 7 lat) od ponad 5-ciu lat prowadzi ćwiczenia logopedyczne.
Szukałam wszelkiej pomocy bo syn mało mówił, aż udało nam się trafić na Panią Klaudię, która bardzo nam pomogła i do tej pory syn chodzi na zajęcia.
Praca Pani Klaudii jest naprawdę bardzo skuteczna i pomocna, syn chętnie ćwiczy. Pani logopeda ma bardzo dobre podejście do dzieci i bardzo dzieciom pomaga,
dzieci chętnie z Panią współpracują ,Pani Klaudia wkłada w swoją pracę dużo serca.

Anna Wolak


 

Jestem mamą ośmioletniej Hani. Pani Klaudia prowadziła z nią terapię. Hania miała problem z głoskami r, sz, cz itp. Jestem bardzo zadowolona z pracy pani logopedy. Jest bardzo dobrym fachowcem. Ma dobry kontakt z dzieckiem. Obecnie córka nie ma żadnych problemów z wymową. Gorąco polecam panią Padoł.

Ewa Lach Noga


 

Pani Klaudia ma dobry kontakt z dziećmi, od razu zdobyła zaufanie mojej córki. Zajęcia prowadzi w formie zabawy, dlatego też moje dziecko chętnie uczy się i robi ogromne postępy w wymowie trudnych głosek. Potrafi również zmotywować dziecko do ćwiczeń w domu. Polecam bardzo dobry specjalista.

Małgorzata Ścibor


 

Polecam Panią Klaudię jako dobrego logopedę. Jestem mamą dwójki dzieci, które uczęszczały na zajęcia prowadzone przez Panią Klaudię. Córka obecnie chodzi do klasy II i nie ma żadnych problemów z wymową, u młodszego dziecka widzę dużą poprawę. Córka chodziła na zajęcia bardzo chętnie, syna również nie trzeba namawiać by ćwiczył zarówno na zajęciach jak i w domu.
W pracy Pani Klaudii widać duże zaangażowanie w to co robi, widać również, że kocha swoją pracę i każdego traktuje indywidualnie. Zawsze można liczyć na jej wskazówki i porady, stara się wykorzystywać szeroką gamę pomocy dydaktycznych oraz różnorodne metody terapii dzięki czemu jej praca logopedyczna przebiega ciekawie i sprawnie oraz przynosi oczekiwane efekty.

Jadwiga Pacura-Ocłoń


 

Bardzo chciałbym podziękować za wspaniałe lekcje. Prowadzone w miłej atmosferze z wielkim oddaniem i profesjonalnie.
Zawsze można liczyć na materiały potrzebne do terapii. Osobiście jestem bardzo zadowolony i gorąco polecam.

Wojtek Pieprzycki